Web sitemize hoş geldiniz

degerli katilimcilar yillardir almanyada yasiyorum türkiyeyide yakindan tekip ediyorum ben Türkiyeyi birde Avrupalilara sorayim dedim onlar Türkiyeyi nasil görüyorlar.684kisiye sordum? Bana verdikleri cevap suydu O Güzel Tapraklar icindeki yasayan insanlar gercekten hak Etmiyorlar diye cok Mutavazi bier sekilde

sorularima teker teker cevap verdiler.peki ben neden diye sordum ? cünkü 60 yil bundan önce Savastan cikan Ülkelere Bakin birde Türkiyeye Bakin,biz Avrupalilar ve cogu ülkemiz 50-60 yil Bundan önce Savastan ciktik Büyük acilar ve yikimlar yasadik Ülkelerimiz O kadar güclendiki ve bugücü Avrupa Birligi gibi bir Olusumla Ödüllendirdik.insan Haklarinda ve Ter Temiz bir Hukuk ve güclü Ekonomi aydin ve Medeni bir toplum arti her Insanin insanca yasaya bilecek güclü bir Demokrasi Sanayide Teknolojide Egitimde Hava yolunda Karayolunda Deniz yolunda Enerjide 10,larca 100 Insanlik icin Hayata gecmis yasamkosullari Saglikta Temel besin Gidada ve nicelerini saydilar.sordugum Insanlarin bir cogu Bana su soruyu sordu seninde Bize örnek verecegin bir Gelismenizi verebilirmisiniz.

Devam ettiler bizde hirsizi yakalayanlara prim verilir ve kisa süreligine tatilegönderilir ya sizde?

bizde savcilar hakimler adaletsizlige gecitvermezler ya sizde?

bizde emniyet teskilatlari halkin huzuru ve emniyeti icin ahlakli ve dürüst calisirlar ya sizde?  

bizde cumhurbaskanlar ismi süpeyle anildigi zaman istifa ederler mahkeme huzuruna cikarlar ya sizde?

bizde basbakanlar ve bakanlar ve milletvekilleri bile her hangi isimkirliliginde korunma zirhindan istifaederler halkin huzurunda mahkemelere hesap verirler aklanirlar ya sizde?

bizde devletin bütün kurumlarinda calisan her ferdin her insanin malvarligi istendigi an gözler önüne serilir ve tüm aile bireylerin bile cünkü bizim devlet yöneticilerimiz sefaf ve ayleleriyle ter temiz olduklari icin bizler basarili avrupayiz ya sizinkiler? devami gelecek....